Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Raekwon pracuje nad filmem

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Michau

Michau


Liczba postów : 130
Reputation : 0
Join date : 17/02/2010
Age : 33
Skąd (Dzielnica) : Bronx

Raekwon pracuje nad filmem Empty
PisanieTemat: Raekwon pracuje nad filmem   Raekwon pracuje nad filmem I_icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 12:54 pm

Raekwon pracuje nad filmem Raekwon5554ru1


Członek Wu-Tang Clanu odpowie za reżyserię obrazu "C.R.E.A.M.".

W prace nad filmem - którego tytuł należy rozwijać "Cash Rules Everything Around Me" - zaangażował się również były wieloletni współpracownik Jaya-Z, Damon Dash.

- Pracuję nad filmem "C.R.E.A.M.". Będę go reżyserował wraz z moim przyjacielem - zdradził Rae w rozmowie z NYMag.com. - Zaprosiliśmy do współpracy Damona Dasha. [...] Po premierze tego obrazu wiele rzeczy wyjdzie na jaw.

Autor albumu "Only Built 4 Cuban Linx" najprawdopodobniej nie wcieli się w żadną rolę. Jak sam przyznaje, rola reżysera jest dla niego idealna, albowiem pozwala z dystansu oceniać to, co się dzieje na planie filmowym.

- W tym momencie mogę powiedzieć, że prawdopodobnie nie wystąpię tam, ale kto wie. Chcę w jak największym stopniu zdystansować się, ponieważ marzy mi się coś, co ludzie okrzykną klasykiem; coś, co uszanują. Pomysł ten chodzi mi po głowie od dłuższego czasu. Nawet gdy tworzyliśmy "Only Built 4 Cuban Linx II" [album Raekwona z zeszłego roku - przyp. red.], starałem się tak oszczędzać czas, by starczyło mi go na prace nad scenariuszem. Także dużo się dzieje. Staram się być maszyną. Istnym roller-coasterem, człowieku - zdradził raper.


podaje codzienna gazeta muzyczna.

Powrót do góry Go down
empe

empe


Liczba postów : 134
Reputation : 4
Join date : 15/02/2010
Age : 35
Skąd (Dzielnica) : kambodża

Raekwon pracuje nad filmem Empty
PisanieTemat: Re: Raekwon pracuje nad filmem   Raekwon pracuje nad filmem I_icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 4:20 pm

Rae coś ostatnio odjebało (moim zdaniem Wink). Szczególnie po profanacji bitu z 'WTCANTFW' (nie wspominając o zwrocie).
Powrót do góry Go down
http://teasery.pl
Michau

Michau


Liczba postów : 130
Reputation : 0
Join date : 17/02/2010
Age : 33
Skąd (Dzielnica) : Bronx

Raekwon pracuje nad filmem Empty
PisanieTemat: Re: Raekwon pracuje nad filmem   Raekwon pracuje nad filmem I_icon_minitimeNie Wrz 05, 2010 7:04 pm

Wiadomo, że nagrywki z pop gwiazdkami dzieciakami nie wpływają dobrze na reputacje takich ludzi jak Raekwon, mimo to film może być całkiem ciekawy i chętnie zobaczę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Raekwon pracuje nad filmem Empty
PisanieTemat: Re: Raekwon pracuje nad filmem   Raekwon pracuje nad filmem I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Raekwon pracuje nad filmem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pogadanki :: O Kulturze Hip-Hop-
Skocz do: