Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ostatnia Książka

Go down 
+2
gieozeto
Wochniu
6 posters
AutorWiadomość
Wochniu
Admin
Wochniu


Liczba postów : 89
Reputation : 1
Join date : 04/02/2010
Age : 32
Skąd (Dzielnica) : Chwałowice / Nowiny

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeSob Lut 06, 2010 5:10 am

Jaki tytuł nosiła ostatnia książka jaką przeczytaliście i proszę o krótką recenzje. Na prawdę króciutka
Powrót do góry Go down
https://rk-hh.forumpolish.com
gieozeto




Liczba postów : 59
Reputation : 0
Join date : 11/02/2010
Age : 30

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 6:19 pm

Pierwszą i Ostatnią książką jaką do tej pory przeczytałem z własnej woli była......

PAKTOFONIKA. Przewodnik Krytyki Politycznej. - chyba nawet nie muszę mówić o czym jest Razz
Powrót do góry Go down
Wochniu
Admin
Wochniu


Liczba postów : 89
Reputation : 1
Join date : 04/02/2010
Age : 32
Skąd (Dzielnica) : Chwałowice / Nowiny

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 6:21 pm

"Macie Szluga? " - Magik ^^
Powrót do góry Go down
https://rk-hh.forumpolish.com
gieozeto




Liczba postów : 59
Reputation : 0
Join date : 11/02/2010
Age : 30

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 6:29 pm

"Już nie kurza ziom" - Ja ^^ Razz
Powrót do góry Go down
Nati_NTA

Nati_NTA


Liczba postów : 74
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 31
Skąd (Dzielnica) : Nowiny

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 9:37 pm

Janusz L. Wiśniewski "Sceny z życia za ścianą"

Nadine jest chora na raka, nie ma prawej piersi i jest bardzo zakochana. Sylwia, stojąc u boku męża, ze smutkiem obserwuje ślub znajomych. Laurienne ma 187 cm wzrostu, waży 48 kg i chce się poddać zabiegowi odessania tłuszczu. Alex i Wolfgang kochają się i są szczęśliwi. Stefan co roku w Dzień Matki przyjeżdża na śmietnik, na którym przed laty został porzucony jako niemowlę...
Każda z tych historii jest prawdziwa.
(przepisane z tyłu książki)
22 historie


Błażej Dzikowski "Wszystkie zwierzęta na poboczu autostrady"

Wszystkie zwierzęta na poboczu autostrady Błażeja Dzikowskiego to 14 opowiadań, 14 przygód na drodze wiodącej od głębokiego snu do wyostrzonej rzeczywistości.

Co spotka dwie dziewczynki podczas niezwykłej motelowej nocy?
Dokąd jedzie dotknięty amnezją bohater?
Co oznaczają słowa, prześladujące Starszego Kontrolera?
Dlaczego tramwaj nr 19 zboczył z kursu?
I co się stanie, kiedy nieświadomi rodzice wpuszczą do domu samego Króla Kundla?

(ten opis znalazłam na necie, sama nie lubię się bawić w recenzje, mam nadzieję, że nie za długie) 5!
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/natinta
Felix

Felix


Liczba postów : 49
Reputation : 1
Join date : 07/02/2010
Age : 31
Skąd (Dzielnica) : Chwałowice

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 12:14 am

Ostatnią książką jaką przeczytałem są Stukostrachy Kinga.Lektura ta niezle mnie poschizowala. Nie chce Wam psuc przyjemnosci czytania , tak wiec nie bede filerowal, napisze tylko , ze ksiazka od poczatku do konca trzyma w napieciu:)
Powrót do góry Go down
Wochniu
Admin
Wochniu


Liczba postów : 89
Reputation : 1
Join date : 04/02/2010
Age : 32
Skąd (Dzielnica) : Chwałowice / Nowiny

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 12:25 am

to może ja


"Niewinny" Cobena

Dziewięć lat po wyjściu z więzienia Matt Hunter nadal wraca myślami do owego strasznego wieczoru, kiedy w przypadkowej, niesprowokowanej przez siebie bójce zabił człowieka. Zdarzenie to kładzie się cieniem na jego życiu i relacjach rodzinnych... ale w końcu wszystko ponownie zmierza ku szczęśliwej , ustabilizowanej przyszłości.

Szczerze polecam Smile
Powrót do góry Go down
https://rk-hh.forumpolish.com
Felix

Felix


Liczba postów : 49
Reputation : 1
Join date : 07/02/2010
Age : 31
Skąd (Dzielnica) : Chwałowice

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeCzw Lut 18, 2010 4:11 pm

Aktualnie czytam, znienawidzona przez wiekszosc lekture szkolna szkoly sredniej-Lalke. Na razie przebrnalem przez 130 stron i jestem nią mile rozczarowany. Jak na lekture , to jedna z lepszych jakie czytam/czytalem.
Powrót do góry Go down
Nati_NTA

Nati_NTA


Liczba postów : 74
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 31
Skąd (Dzielnica) : Nowiny

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeCzw Lut 18, 2010 4:26 pm

Felix, dzięki za pocieszenie, zabieram sie za nią trzeci tydzień xD
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/natinta
Nati_NTA

Nati_NTA


Liczba postów : 74
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 31
Skąd (Dzielnica) : Nowiny

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 12:32 am

"Lot Nad Kukułczym Gniazdem" Kena Kesey'a

Gdzie się rozgrywa akcja? W szpitalu psychiatrycznym.
Co się dzieje? Na przymusowe leczenie zostaje tam zamknięty typ, który hmm... 'psuje' robote "Wielkiej Oddziałowej".

Jeszcze kończę ją czytać, ale dla tych 244 stron(które już mam za sobą) mogę powiedzieć, że warto. Momentami daje do myślenia, a najciekawsze jest to, że autor, żeby lepiej wczuć się w postać narratora, poddał się elektrowstrząsom, a niektóre partie książki pisał pod wpływem pejotlu i LSD.
Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/natinta
cHiNsKa_FiLiZaNkA__

cHiNsKa_FiLiZaNkA__


Liczba postów : 16
Reputation : 0
Join date : 09/07/2010
Skąd (Dzielnica) : Ta NaJlEpSzA !

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 6:54 pm

"Zakazane gry" Malwina Kowszewicz - książka porywająca optymizmem i szczerościa, pełna błyskotliwych dialogów i dowcipnych puent. Przewrotna opowieść o miłości dziewczyny do starszego o kilkanaście lat żonatego mężczynzy, człowieka sukcesu. O ścieraniu się dwóch światów o odmiennych wartościach, o grze emocji, o roli przypadku. Very Happy
Powrót do góry Go down
Michau

Michau


Liczba postów : 130
Reputation : 0
Join date : 17/02/2010
Age : 33
Skąd (Dzielnica) : Bronx

Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitimeNie Sie 15, 2010 9:49 am

X Symfonia - Gelinek Joseph

Książka opowiadająca historie o pewnym kompozytorze, który podczas swojego koncertu gra 'rekonstrukcje' X symfoni Beethovena.

Jak wiemy Beethoven pod koniec swego życia stracił słuch, mimo tego komponował duże ilości muzyki. Prawdopodobnie zajął się również pisaniem X symfoni, która nie wyszła na światło dzienne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ostatnia Książka Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnia Książka   Ostatnia Książka I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ostatnia Książka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OffTopic :: Książka, Film-
Skocz do: